Інтерфакс-Україна
07:13 24.11.2024

Трамп має намір виступити головним парламентером щодо кризи в Газі - ЗМІ

1 хв читати
Трамп має намір виступити головним парламентером щодо кризи в Газі - ЗМІ

Обраний президент США Дональд Трамп планує домогтися успіху там, де чинному президенту Джо Байдену досі не вдавалося: переконати прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу припинити війну в Газі в обмін на звільнення заручників, утримуваних ХАМАСом, пише агентство Axios.

"Президент Трамп виступатиме як головний парламентер Америки і працюватиме над тим, щоб повернути додому невинних цивільних осіб, яких утримують у заручниках", - сказала нова прессекретарка Білого дому Керолайн Лівіт у коментарі агентству.

За її словами, Трамп відновить суворіші санкції проти Ірану, боротиметься з тероризмом і підтримуватиме Ізраїль.

Зазначається, що найближчим часом, менш ніж за два місяці до інавгурації Трампа, угода про звільнення заручників і припинення вогню в Газі навряд чи відбудеться. Натомість Трамп, найімовірніше, успадкує кризу і відповідальність за сімох американців, утримуваних ХАМАСом, четверо з яких, як вважають, живі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через нічну атаку ворожих БпЛА у передмісті Харкова 4 постраждалих

Нічна ворожа атака БпЛА спровокувала пожежі на Харківщині - Синєгубов

У Харкові зберігається загроза ворожих БпЛА, в деяких районах пролунали вибухи - ОВА

На Сумщині підготували місця для тимчасового й тривалого проживання евакуйованих мешканців

Ворог активізувався на Покровському та Лиманському напрямках – Генштаб

У Дрогобичі ліквідують один з осередків пожежі після нічного російського обстрілу

Шмигаль та прем'єр Іспанії обговорили спільне військове виробництво та відбудову України

Вибухотехніки знешкодили "Молнію", що впала у приватному домоволодінні і не здетонувала

Зеленський: саме протипіхотні міни є інструментом, який дуже часто не має альтернативи для оборони

Україна повністю синхронізувала 13 та 14 пакети санкцій ЄС проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА