Інтерфакс-Україна
22:19 24.11.2024

Сирський про зустріч із блогерами: привернення уваги до актуальних проблем фронту допомагає швидко на них реагувати

1 хв читати
Сирський про зустріч із блогерами: привернення уваги до актуальних проблем фронту допомагає швидко на них реагувати

Привернення уваги до актуальних проблем фронту допомагає швидко на них реагувати і шукати відповідні шляхи вирішення, заявив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

"Зустрівся з військовими і цивільними блогерами, які висвітлюють військові теми. Залучення ними уваги до актуальних проблем у силах оборони допомагає швидко реагувати і шукати відповідні шляхи вирішення", - написав він у телеграм.

Головком повідомив, що обговорив (із блогерами - ІФ-У) ситуацію на фронті. Детально зупинилися на питаннях необхідності реформування Збройних сил, створенні нових бригад, заміні комбригів і багатьох інших питаннях, що хвилюють суспільство.

"Подібні зустрічі відбуватимуться й надалі. Дякую за послідовну підтримку Збройних Сил України та за донесення правди про героїчну боротьбу українців проти окупантів", - зазначив головком.  

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

Russians hit Sloviansk TPP few hours ago – Zelenskyy

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни завдали ударів по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло

З ТОТ до батька на підконтрольну територію виїхав підліток, повідомив голова ОП

Ще одну посилку із небезпечним вмістом було виявлено під час контрольних заходів у відділенні "Укрпошти", де стався вибух

Кожен 10-й підліток віком 10-18 років часто питає поради про свій емоційний стан та настрій у ШІ - дослідження

Аукціон ПриватБанку з продажу "Дніпро-Арени" зірвався через відсутність заявок

Экс-глава "Укрэнерго" Кудрицкий вышел из-под стражи после внесения 13,7 млн грн залога

Ексочільник "Укренерго" Кудрицький вийшов з-під варти після внесення 13,7 млн грн застави

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА