Інтерфакс-Україна
07:02 25.11.2024

РФ вивела всього два кораблі в Чорне море

1 хв читати
РФ вивела всього два кораблі в Чорне море

Російський флот станом на ранок понеділка вивів два кораблі в Чорне море, повідомляють Військово-морські сили ЗСУ.

Так, станом на 06:00 понеділка в Чорному морі 2 ворожі кораблі, з яких 1 є носіями крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 4 ракет.

Тим часом, в Азовському та Середземному морі ворожі кораблі відсутні.

"За добу в інтересах Росії прохід Керченською протокою здійснили до Чорного моря - 6 суден, з них 1 продовжило рух у напрямку протоки Босфор, до Азовського моря - 5 суден, з них 4 рухалося з протоки Босфор", - ідеться в повідомленні.

 

 

 

ОСТАННЄ

Стефанчук провів зустріч з делегацією британського парламенту

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

Шмигаль і Келлог обговорили можливість передачі Україні нових систем Patriot

GORO Mountain Resort після відкриття планує приймати до 500 тис. туристів на рік – CEO GORO Development

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА