Інтерфакс-Україна
18:07 25.11.2024

ЮНІСЕФ збільшує підтримку вразливих категорій українців

1 хв читати
ЮНІСЕФ збільшує підтримку вразливих категорій українців

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розширює підтримку вразливих категорій українців, повідомили представники фонду під час спілкування із заступницею керівника Офісу президента України Іриною Верещук.

"Продовжиться допомога сім'ям із дітьми, які проживають у 30-кілометровій зоні від лінії зіткнення в семи областях. Їм надаватимуть 21 тис. 800 грн для підготовки до зими", - повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що виплати вже отримали понад 103 тис. осіб, з яких 44 тис. - діти. Крім того, майже 5 тис. сімей надали побутове паливо.

Також триватиме програма, у межах якої одноразову допомогу в розмірі 10 тис. 800 грн отримають сім'ї з дітьми, які виїхали з громад Сумської та Харківської областей, де оголошено обов'язкову евакуацію.

Крім того, з 350 до 800 зросте кількість шкіл на прифронтових територіях, які отримають грошові гранти від ЮНІСЕФ на модернізацію харчоблоків і підготовку до зими.

Верещук подякувала голові Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Муніру Мамедзаде за підтримку, надану сотням тисяч українців із дітьми, і закликала до подальшого поглиблення співпраці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на лідерську роль Японії у повоєнній відбудові - Сибіга на ЕКСПО2025

Інспектор РТЦК в Одесі продавав відстрочки від мобілізації - ДБР

Міноборони спростило оформлення інформації про загиблих, зниклих безвісти та полонених військових

Пакистан заперечує участь своїх громадян у війні в Україні - МЗС

Окупанти завдали ракетного удару по сільгосппідприємству під Сумами, 2 чоловіків загинули, 3 поранені – обладміністрація

Бійці ГУР зупиняють наступ ворога на Сумщині: розбито понад вісім рот окупантів

Двоє цивільних загинули внаслідок ворожої атаки по Степногірській громаді — Запорізька ОВА

В Лозовій 2 загиблих після нічного обстрілу – обладміністрація

Синоптики попереджають про грози, можливо, з градом у центральних областях України у середу

На Київщині троє місцевих жителів на замовлення РФ хотіли спалити помешкання ветерана ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА