Інтерфакс-Україна
07:02 26.11.2024

Генерал-майор Бундесверу сподівається на проведення засідання у форматі "Рамштайн" до Різдва в грудні

1 хв читати

Головний координатор німецької військової допомоги Україні, начальник штабу планування в Міноборони Німеччини Крістіан Фройдінг сподівається, що зустріч Контактної групи з питань оборони України відбудеться в грудні перед Різдвом в очному форматі.

"Я сподіваюся, що в грудні, перед Різдвом, відбудеться зустріч у форматі Ramstein з адміністрацією Байдена, яка йде у відставку", - сказав він під час спілкування з журналістами в Києві.

Генерал-майор додав, що точаться дискусії щодо того, на якому рівні (лідерів чи міністрів оборони) може відбутися нове засідання у форматі Ramstein, але, на переконання німецької сторони, найголовніше - провести зустріч.

"Ми прагнемо, щоб зустріч у Ramstein відбулася особисто, незалежно від того, на якому рівні. Ми переконані, що зустріч перед зміною Адміністрації США була б дуже корисною і чітким сигналом для країн-партнерів, що ми продовжимо нашу підтримку, незалежно від того, що відбувається у Сполучених Штатах", - наголосив Фройдінг.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вдарив по Сумщині та Херсону, постраждали 4 людей

"Динамо" припинило співпрацю з Шовковським

На фронті більше 200 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Єрмак: Зеленський не підпише жодного документа, в якому б ішлося про відмову від українських територій

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА