Інтерфакс-Україна
13:49 26.11.2024

Українська делегація на чолі з Умєровим незабаром має намір відвідати Південну Корею - ЗМІ

1 хв читати

Українська делегація на чолі з міністром оборони Рустемом Умєровим має намір відвідати Південну Корею з проханням про постачання зброї, повідомляє видання South China Morning Post із посиланням на інформоване джерело.

Очікується, що делегація зустрінеться з південнокорейськими колегами "вже в середу" і представить список озброєння, до якого ввійдуть зенітні ракети та артилерійські установки, повідомив співрозмовник видання. Представник Міністерства оборони Південної Кореї відмовився від коментарів.

Аналітики очікують, що Сеул займе обережну позицію щодо прохання про зброю після перемоги Дональда Трампа на виборах у США і неодноразових попереджень Москви проти таких дій. Науковий співробітник Корейського інституту оборонного аналізу Ду Джин Хо зазначив, що хоча Південна Корея є світовим лідером із виробництва звичайних озброєнь, вона, найімовірніше, діятиме обережно в цьому питанні.

"Південна Корея вислухає прохання України, але навряд чи візьме на себе чітке зобов'язання щодо постачання зброї", - сказав Ду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти скинули на Слов'янськ 2 авіабомби, 6 жителів поранені

РФ останніми атаками знищила більше половини українського газовидобутку – Bloomberg

Рада дозволила Держспецслужбі транспорту будувати військові та спецоб’єкти

Встановлено особу російського командира, який віддав наказ розстріляти цивільних у Куп'янську

Рада ввела тимчасове бронювання для нових працівників підприємств ОПК

Погода найближчими днями не зміниться: дощі і температура 10-15°

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА