Інтерфакс-Україна
17:25 26.11.2024

Кабмін схвалив створення Системи управління багатоквартирними будинками

1 хв читати
Кабмін схвалив створення Системи управління багатоквартирними будинками

Кабінет Міністрів України затвердив постанову про реалізацію експериментального проєкту зі створення Системи управління багатоквартирними будинками (СУББ), повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрозвитку).

"Система управління багатоквартирними будинками мінімізує негативний вплив людського фактору в більшості процесів управління багатоквартирним будинком, зокрема в проведенні зборів співвласників та оприлюднення протоколів зборів. Крім того, за рахунок цифровізації процесів усувається корупційна складова", - йдеться в повідомленні.

За даними міністерства, створення системи дасть змогу запровадити уніфікований і цифровізований підхід під час управління багатоквартирними будинками, а також інструменти збирання даних для реалізації житлової політики на місцевому та державному рівнях, розширити доступ до інформації про технічний стан спільного майна співвласників багатоквартирного будинку.

Під час реалізації проєкту буде створено Реєстр управління багатоквартирними будинками, а також затверджено кваліфікацію "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)". Крім того, СУББ має мати інтеграцію з Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва, наголошується в повідомленні пресслужби.

Експериментальний проєкт впроваджують на два роки, його реалізовуватиме Мінрозвитку у співпраці з Міністерством юстиції та Міністерством цифрової трансформації за сприяння проєкту "Підтримка цифрової трансформації", що фінансується USAID і UK Dev, і в партнерстві з Фондом Східна Європа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожі БпЛА вдарили по Запоріжжю, в місті перебої зі світлом та водопостачанням

Пік негоди 8-9 січня: служби Київщини у стані підвищеної готовності

Рух на трасі Київ-Чоп зі сторони Рівного ускладнений через ДТП - поліція

Верховний суд Швеції поставив крапку в справі пов’язаних із Коломойським компаній проти "Укрнафти" на $6 млрд

Україна відреагувала на звернення щодо полоненого громадянина Гани та запросила главу МЗС країни до Києва

ЦВК напрацювала пропозиції щодо законодавчого врегулювання повоєнних виборів

Сіярто заявив про ризик конфронтації Європи з РФ після паризького саміту Коаліції охочих

JYSK готується відкрити магазини у столиці та Кременчуці

Білий дім: Екіпаж танкеру Marinera/Bella можуть судити в США

Сибіга про захоплення США танкера російського тіньового флоту: Ми вітаємо такий підхід до взаємодії з Росією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА