Інтерфакс-Україна
22:01 26.11.2024

Сибіга закликав обмежити видачу європейськими країнами віз громадянам РФ

1 хв читати
Сибіга закликав обмежити видачу європейськими країнами віз громадянам РФ

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга під час переговорів із главою МЗС Польщі Радославом Сікорським назвав неприпустимою ситуацію, в якій європейські країни досі видають російським громадянам сотні тисяч шенгенських віз на рік.

"За його словами, росіяни в Європі становлять загрозу безпеці держав-членів ЄС. Міністр закликав обмежити видачу віз громадянам Росії", - повідомляє пресслужба українського МЗС.

Сибіга окремо поінформував польського колегу про нещодавні неприйнятні кроки Росії, спрямовані на ескалацію та розширення війни. За його словами, Росія розширює агресію шляхом залучення військ КНДР, ударів по об'єктах ядерної енергетики України та використання балістичної ракети середньої дальності.

"Росія вкотре демонструє, що не прагне миру. Вона прагне тільки війни. А це означає, що її можна тільки примусити до миру. Миру через силу. І для цього нашим партнерам необхідно зробити низку рішучих кроків", - зазначив він.

Глава МЗС наголосив на необхідності посилення військової підтримки України та зміцнення повітряного щита. Він додав, що союзникам також необхідно посилити санкції проти Росії, зокрема, проти її "тіньового флоту", а також металургії.

Сибіга наголосив на змістовному характері двосторонніх переговорів зі своїм колегою Сікорським і зазначив, що "відносини між Україною та Польщею ґрунтуються на дружбі, стратегічному партнерстві та глибокій солідарності".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Минулої доби Харківщина зазнала атак у чотирьох населених пунктах, один загиблий, двоє поранених — ОВА

Трамп заявив про початок надання "золотих карток" для іноземців, які бажають жити у США

Поліція розслідує влучання дрона у житловий будинок на Львівщині

США передавали Європі пропозиції щодо повернення російської економіки у світову систему - ЗМІ

Кабмін призначив Петрука заступником міністра економіки і Пивоварова - держсекретарем Мінекономіки

Одещина зазнала чергової ворожої атаки БПЛА, є пошкодження об’єкту енергетики та житла

Один загиблий та восьмеро поранених під час атак на Херсонщину, пошкоджено житло та інфраструктуру

ОВА: Двоє поранених під час атак на 17 населених пунктів Запорізької області, є пошкодження житла та інфраструктури

Росіяни атакували енергетичні обʼєкти у Кременчуцькому районі, виникли пожежі - ОВА

Відповідь України на останній проєкт мирного плану порушує питання Запорізької АЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА