Інтерфакс-Україна
07:17 27.11.2024

Двоє постраждалих у Києві через атаку БПЛА

1 хв читати
Двоє постраждалих у Києві через атаку БПЛА

Російські війська здійснили атаку безпілотників по Україні, внаслідок чого в Києві виявили двох постраждалих і пошкодження, повідомляє міська влада.

Так, за даними міської військової адміністрації, внаслідок нічної атаки безпілотників збройних сил Росії по Києву зафіксовано падіння уламків у Дніпровському районі столиці.

Зазначається, за попередньою інформацією, є пошкодження об'єкта нежитлової інфраструктури, виявлено одного потерпілого, госпіталізованого до медичного закладу столиці. Деталі з'ясовуються.

Зі свого боку, мер Віталій Кличко повідомив про двох постраждалих.

"Двоє постраждалих, один із них госпіталізований у Дніпровському районі з будинку на воді. Будинок пошкоджено внаслідок падіння уламків. Екстрені служби працюють на місці", - написав він у телеграм.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 136 ворожих атак - Генштаб

Glovo може розширити свої послуги на доставку роздрібних товарів та зменшити її час до 30 хв - співзасновник

Чоловік отримав поранення через спробу знешкодити знайдений дрон – ОВА

Посли країн G7 в Україні відзначили важливість ухвалення закону про реформу АРМА

Президент Румунії надіслав листа зі співчуттями після удару по Києву

США евакуюють своїх громадян з Ізраїлю

В Ірані державне ТБ перервали закликами до протестів

Міндовкілля: Українська делегація в Брюсселі презентувала Єврокомісії законодавчі напрацювання з управління відходами і якості води

У Словаччині затримали 8 осіб у справі про можливе нецільове використання коштів для воєнної допомоги Україні

Посольство Японії оголосило про плани провести конференцію з питань розмінування України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА