Інтерфакс-Україна
11:43 27.11.2024

Єврокомісія підтримає Україну у вступі до ЄС - глава ЄК

1 хв читати
Єврокомісія підтримає Україну у вступі до ЄС - глава ЄК

Глава Єврокомісії (ЄК) Урсула фон дер Ляєн заявила, що ЄК нового складу працюватиме над вступом України до Євросоюзу.

"Ми хочемо, щоб Україна стала частиною нашого Європейського Союзу. Ми підтримуватимемо Україну так довго, скільки знадобиться", - сказала фон дер Ляєн, представляючи в середу на пленарній сесії Європарламенту в Страсбурзі кандидатів у члени ЄК для остаточного затвердження.

Фон дер Ляєн пообіцяла, що ЄК допоможе Україні, Молдові, країнам Західних Балкан підготуватися до вступу до ЄС і проведе необхідні реформи.

"Прихильність Європи цим країнам буде дедалі сильнішою. (...) І ми підтримуватимемо ці країни на кожному етапі їхнього процесу, заснованого на заслугах, аж вони будуть готові приєднатися до нашого союзу", - заявила голова Єврокомісії.

Водночас фон дер Ляєн нагадала, що в Єврокомісії нового складу за розширення Євросоюзу відповідатиме словенка Марта Кос.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сумська громада зазнала атаки ворожих дронів, зафіксовано влучання в інфраструктуру

ДБР встановлює обставини ДТП за участі нардепа Саламахи

Понад 800 тис. абонентів у Києві без світла, Міненерго спрямувало додаткові 50 тонн дизелю для роботи генераторів - Шмигаль

Через обстріли ситуація з електро- і теплопостачанням у Деснянському районі залишається складною - ДТЕК

У ДТП загинув нардеп від "Слуги народу" Орест Саламаха

Росіяни атакували в неділю Миколаївщину, п'ятеро постраждалих

Тихановська у Вільнюсі публічно назвала Зеленського символом боротьби за демократію

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні зусилля з відновлення безпеки в Європі

"Укренерго" в понеділок продовжуватиме застосовувати обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Єрмак поновив право на адвокатську діяльність

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА