Інтерфакс-Україна
11:56 27.11.2024

Інспектори Служби освітньої безпеки працюють у більш ніж 1 тис. шкіл

1 хв читати

Інспектори Служби освітньої безпеки вже працюють у більш ніж 1 тис. шкіл України, повідомляє Міністерство освіти і науки.

"Безпечне середовище в закладі освіти - запорука спокою дітей і батьків. Раніше уряд ухвалив постанову щодо безпеки дітей у школах під час повномасштабної війни Росії проти України. Її розробило МОН спільно з МВС і ДСНС. Уже створено Службу освітньої безпеки - станом на листопад 2024 року в більш ніж 1000 школах працюють інспектори цієї служби", - ідеться в повідомленні міністерства.

Зазначено, що на початку 2024 року Міністерство внутрішніх справ провело опитування, у якому взяли участь понад 350 тис. батьків, з яких 70% підтримали ідею щодо присутності в школах інспекторів Служби освітньої безпеки, а більш ніж половина опитаних висловилися за фізичну присутність у школі працівника поліції.

"Інспектори СОБ проводять зустрічі з батьками учнів - це частина їхніх посадових обов'язків. З початку 2024/2025 навчального року в школах, де вже працює Служба освітньої безпеки, інспектори провели понад 2000 зустрічей із батьками", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1 070 осіб та 178 од. спецтехніки - Генштаб

22 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

У Києві за добу відновлено теплопостачання у близько 800 будинках - Кулеба

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА