Інтерфакс-Україна
11:33 28.11.2024

У результаті російської атаки пошкоджено енергооб'єкти у кількох регіонах – "Укренерго"

1 хв читати

Унаслідок чергової масованої російської ракетно-дронової атаки пошкоджено енергооб'єкти у кількох регіонах, повідомила НЕК "Укренерго" в четвер.

"Аварійно-відновлювальні роботи почалися відразу ж після скасування повітряної тривоги. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу пошкодженого ворогом обладнання", - йдеться у повідомленні.

В "Укренерго" нагадали, що під час повітряної тривоги було запроваджено аварійні відключення, які продовжують діяти. Про їх скасування буде повідомлено додатково.

"Після скасування аварійних відключень буде оновлено інформацію про час та обсяг застосування погодинних відключень побутових споживачів. Актуальний графік застосування відключень у вашому регіоні дізнавайтеся на сайті або на офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго)", - уточнили в компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Терор РФ проти України вийшов на новий рівень, заявляє глава МЗС Австрії

РФ вночі атакувала транспортну інфраструктуру Кременчука, намагаючись пошкодити переправу через Дніпро, рух автомобілів відновлено

Трамп зробив останнє попередження ХАМАС

Зустріч із Трампом на Алясці дала Путіну те, що він хотів – Зеленський

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Робота з ліквідації наслідків ворожої атаки в Києві продовжиться зранку понеділка, двоє загиблих та 20 постраждалих

Зеленський анонсував зустріч у форматі "Рамштайн" наступного тижня

Унаслідок ворожого мінометного обстрілу Куп’янська поранено 6-річну дитину

У Харкові внаслідок зіткнення мотоциклістів постраждали троє пішоходів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА