Інтерфакс-Україна
13:16 28.11.2024

Львівська область найближчими тижнями може опинитися в умовах жорстких обмежень е/е - ОВА

1 хв читати
Львівська область найближчими тижнями може опинитися в умовах жорстких обмежень е/е - ОВА

Споживачі Львівської області найближчими тижнями можуть опинитися в умовах жорстких графіків відключень електроенергії, повідомив перший заступник голови Львівської ОВА Андрій Годик у ютуб-каналі "Говорить великий Львів" у четвер.

"Ворог атакував два об'єкти енергетичної інфраструктури, внаслідок чого сталося загоряння на обох об'єктах, яке станом на 11:00 було локалізовано. На превелике щастя - без жертв, без потерпілих, без поранених", - сказав він.

За словами Годика, наразі в регіоні 515 тис. абонентів перебувають без електропостачання, повністю знеструмлено 394 населені пункти і близько 1000 - частково.

Водночас об'єкти критичної інфраструктури підприємств тепло- і водопостачання функціонують у штатному режимі із залученням альтернативних джерел енергопостачання, переважно генераторів.

"Ворог акцентував ранковий обстріл саме на об'єктах енергетики, тому, на превеликий жаль, найближчими днями, якщо не тижнями, нам доведеться жити в доволі жорстких графіках електропостачання", - резюмував заступник глави ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщині, у Золочівському районі, після ворожої атаки радіаційний фон у нормі - ОВА

У Білогородській громаді внаслідок атаки загинули двоє людей, четверо постраждали

Після ворожої атаки поїзд Барвінкове–Львів-Чоп відновив рух: 10 вагонів повернулися на рейс - УЗ

В результаті атаки РФ у Білогородській громаді пошкоджено будинок, евакуюють мешканців - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Внаслідок атаки ворожого БпЛА на Одещині виникла пожежа на території православного монастиря

Партія генераторів ЄС піде на підтримку критичної інфраструктури 10 областей України - Мінрозвитку

Глава МЗС Польщі закликав Маска унеможливити використання РФ Starlink для ударів по Україні

Заступник керівника ОП обговорив із очільниками областей приєднання когенераційних потужностей до енергосистеми України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА