Інтерфакс-Україна
18:09 28.11.2024

МЗС про передання Україні МіГ-29 після посилення польського неба: Сподіваємося, що маємо позитивний рух

1 хв читати
МЗС про передання Україні МіГ-29 після посилення польського неба: Сподіваємося, що маємо позитивний рух
Фото: МЗС України

Україна сподівається на те, що наразі має позитивний рух у питанні консультацій із НАТО для посилення неба Польщі з можливим подальшим переданням Україні польських МіГ-29, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий.

"Тривають ці консультації, і це, власне, питання, в якому, знову ж таки, ми з польською стороною маємо спільний погляд. Справді, закликаємо до посиленої присутності НАТО в польському небі та загалом на східному фланзі НАТО, що стимулювало б вивільнення ресурсів, які можуть передати Україні", - сказав він на брифінгу в МЗС у четвер, відповідаючи на запитання кореспондентки "Інтерфакс-Україна" про просування консультацій із НАТО.

Він також зазначив, що це питання наразі перебуває на порядку денному, однак говорити про конкретику ще зарано. "Хочемо сподіватися, що маємо позитивний у ньому рух", - сказав Тихий.

Раніше повідомлялося про те, що 26 листопада міністр закордонних справ України Андрій Сибіга під час переговорів із главою МЗС Польщі Радославом Сікорським порушив питання передання Україні польських літаків МіГ-29.

"Міністр зазначив, що українська сторона розуміє важливість захисту Польщею власного повітряного простору. Тому Україна веде переговори з союзниками з НАТО, спрямовані на підтримку захисту польського неба і східних кордонів альянсу", - повідомила тоді пресслужба українського МЗС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 285 військових на покровському напрямку - Генштаб

Російська делегація прибула до Стамбулу для участі у переговорах з Україною

Сенатор Грем: Якщо ви хочете, щоб війна закінчилася, змусьте Китай допомогти її припинити

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

Зеленський: Офіс нашої операції на території Росії знаходився безпосередньо поруч з управлінням ФСБ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА