Інтерфакс-Україна
20:07 28.11.2024

У п'ятницю Зеленський поговорить із Шольцом

1 хв читати
У п'ятницю Зеленський поговорить із Шольцом

У п'ятницю президент України Володимир Зеленський проведе розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцом.

"У графіку на завтра є розмова з канцлером Німеччини Шольцом. Ми повинні разом реагувати на спробу Росії зробити ситуацію більш нестерпною і спробу затягнути цю війну", - сказав Зеленський у відеозверненні в четвер увечері.

Президент також повідомив, що заслухав доповідь начальника ГУР МО Кирила Буданова про наміри ракетних ударів, які є у РФ.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

Судитимуть екссекретаря Київради, який сприяв ухиленню від військової служби

Подано перші 100 заяв від переселенців на придбання житла з компенсацією 70% за програмою "єОселя"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА