Інтерфакс-Україна
12:44 29.11.2024

На Херсонщині без світла залишаються 64 населені пункти - влада

1 хв читати
На Херсонщині без світла залишаються 64 населені пункти - влада

У Херсонській області після масованої атаки російських окупантів у ніч на 28 листопада без електропостачання залишаються 64 населені пункти, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Через вчорашній масований ракетний удар по всій Україні без електрики продовжує залишилася 64 населені пункти нашого регіону", - написав Прокудін у телеграмі у п'ятницю.

За його словами, ситуація в енергосистемі Херсонщини залишається складною, "але бригади енергетиків та всі служби цілодобово працюють, щоб якнайшвидше повернути нормальність життю та допомогти людям. Першими підключатимуть об’єкти критичної інфраструктури".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ: в Києві затримано 25-річну жінку, яка за завданням ворога підірвала авто військового в Оболонському районі

Єдина форма квитка для всіх видів транспорту в Україні набуває чинності

БЕБ підозрює службовців порту "Південний" у змові з ДСЗ та ВКП "Тако" для завищення ціни закупівлі обладнання

Мінкультури реалізує три погоджені урядом експериментальні проєкти запровадження відомчих реєстрів

ДБР повідомило правоохоронцю про підозру у вчиненні смертельної ДТП на Рівненщині в стані сп’яніння

УЧХ продовжує евакуацію населення з прифронтових регіонів

Просування окупантів на минулому новорічному тижні сповільнилося удвічі – DeepState

На дороги Дніпра вилилось 300 тонн олії через дронову атаку, мер говорить, що росіяни розбомбили завод компанії "Бунге" зі США

Тво голови СБУ Хмара на початку повномасштабної війни брав участь у звільненні Київщини, в "Альфі" – з 2011р

Мінекономіки у 2026р продовжить ризик-орієнтований нагляд та поступово додаватиме нові послуги у "єДозвіл"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА