Інтерфакс-Україна
13:56 29.11.2024

З КНДР до РФ переміщено вже 100 балістичних ракет малої дальності і понад 100 артсистем - ГУР

1 хв читати
З КНДР до РФ переміщено вже 100 балістичних ракет малої дальності і понад 100 артсистем - ГУР

Понад 100 артиллерійських систем та 100 балістичних ракет малої дальності типу Kn-23/24 переміщено на даний момент з КНДР до РФ, повідомили в Головному управлінні розвідки (ГУР) Міністерства оборони України у відповідь на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

"3 жовтня ц.р. КНДР розпочала постачання артилерійських систем до РФ. Загалом переміщено понад 100 од. техніки різних типів, серед яких: 170-мм самохідні артилерійські установки М-1989, 240-мм реактивні системи залпового вогню М-1991. Також продовжується постачання з КНДР до рф артилерійських боєприпасів великого калібру та балістичних ракет малої дальності типу Kn-23/24 (станом на листопад ц.р. поставлено понад 5 млн од. та 100 од. відповідно)", - повідомили у ГУР за результатами опрацювання запиту від агентства.

"На теперішній час з території КНДР на територію рф переміщено понад 60 од. 170-мм САУ М-1989 "Koksan", частину з яких планувалось доставити до Саратовського ВАКУ, ймовірно, з метою здійснення підготовки особового складу. Інформація щодо стану зазначених артилерійських систем є відсутньою", - додали у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У міністра освіти Лісового 21 радник на громадських засадах

Раді рекомендують ухвалити за основу законопроєкт про удосконалення укладення військових контрактів

В Києві під час пластичної операції пацієнтці пошкодили лицьовий нерв

На "Запоріжсталі" через атаки 7 січня знову стався блекаут із зупиненням виробництва

Паспортний сервіс у Лондоні видав за тиждень 135 паспортів громадянина і 303 закордонні – МВС

Рух вантажівок у Київській, Волинській, Львівській та Тернопільській областях обмежено превентивно – поліція

У низці районів Одеси сталися аварійні відключення світла

Троє людей загинуло, ще четирьох поранено через ворожі атаки на Херсонщині – ОВА

Суд визначив Шуфричу заставу в понад 33 млн грн, вона ще не внесена – Офіс генпрокурора

УЧХ працював на місці ліквідації наслідків російської атаки БпЛА у Запоріжжі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА