Інтерфакс-Україна
17:17 30.11.2024

Рух через дамбу Кременчуцької ГЕС перекрито для проведення ремонтних робіт – Укртрансбезпека

1 хв читати

Рух дамбою Кременчуцької ГЕС у м. Світловодськ Кіровоградської області перекрито у зв'язку з проведенням ремонтних робіт, повідомляє Державна служба України з безпеки на транспорті.

"Розроблено тимчасову схему організації дорожнього руху. Передбачено маршрут об'їзду територіями трьох областей", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Уточнюється, що маршрут пролягає територією Кіровоградської (автомобільними дорогами загального користування державного значення М-22 - М-30 - Н-01), Черкаської (автошляхи Н-01 - Н-16 - Н-08) та Полтавської (Н-08) областей.

Дорожні знаки індивідуального проєктування 5.63 із зображенням схеми об'їзду для інформування водіїв будуть встановлені на основних транспортних вузлах у регіонах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони півдня підтвердили відхід з села Нововасилівське Запорізької області

Ворог пошкодив важливий енергооб'єкт у Ніжинському районі, знеструмлена значна частина області - Чернігівобленерго

Жителька Херсона загинула вранці під час обстрілу у власному домі – прокуратура

Похолодання в неділю в Україні зміниться потеплінням у понеділок, скрізь очікуються невеликі опади

Понад 600 тис. українців подали заявки на 1 тис. грн "Зимової підтримки" за перші години - Свириденко

Акція протесту проти корупції в Києві на Майдані зібрала менше 30 учасників

Ніхто з вчителів не буде звільнений при збільшенні навантаження і переукладанні строкових договорів - Бабак

Сьомою загиблою внаслідок атаки РФ на Київ стала удова першого загиблого ліквідатора аварії на ЧАЕС у 1986 році

Атаки на Дніпропетровську область забрали життя одного мирного мешканця, ще один постраждав – МВС

Трамп: 25 тис солдатів загинуло в російсько-українській війні за місяць, я сподіваюся скоро її зупинити

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА