Інтерфакс-Україна
19:03 30.11.2024

Рівне та область частково знеструмлені через аварію в енергосистемі

1 хв читати
Рівне та область частково знеструмлені через аварію в енергосистемі

Більша частина Рівного та Рівненського району в суботу залишилася без електроенергії у зв'язку з аварією в енергосистемі, через що графіки погодинних відключень не працюють, повідомляє пресслужба "Рівнеобленерго".

"Через перевантаження електромереж сталася аварійна ситуація - більша частина обласного центру та Рівненського району станом на 17:00 знеструмлена", - ідеться в повідомленні у фейсбуці.

Зазначається, що енергетики роблять усе можливе, щоб найбільш оперативно відновити електропостачання.

"Просимо всіх, у кого зараз є світло, а також після його появи, не перевантажуйте електромережі. Не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів!", - наголосили у відомстві.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у Празі обговорить дипломатичні зусилля та спільний тиск на РФ "заради тривалого припинення вогню та завершення війни"

Нетаньягу проведе консультації з урядом Ізраїлю через ракетний обстріл хуситами аеропорту в Тель-Авіві

Зеленський прибув із візитом до Чехії, повідомив Ліпавський

Зеленський привітав Вонга із перемогою його на виборах у Сінгапурі

Через ворожі обстріли загинув чоловік, двоє жінок отримали поранення на Сумщині

Укргiдрометцентр попереджає про грози на Закарпатті, Одещині та більшості центральних областей

Морські дрони з ракетами збили два Су-30 - Буданов

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА з боку РФ на двох локаціях в столиці

Зеленський обговорив з прем’єром Австралії продовження підтримки України та співпрацю в межах коаліції охочих

У Румунії проходять президентські вибори

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА