Інтерфакс-Україна
08:40 01.12.2024

У Херсонській області через російські обстріли 15 людей поранено і двоє загинули

1 хв читати
У Херсонській області через російські обстріли 15 людей поранено і двоє загинули

За минулу добу в Херсонській області окупанти обстріляли 13 населених пунктів і Херсон, унаслідок влучань 15 осіб дістали поранень і 2 загинули, повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін уранці суботи, 30 листопада.

"Минулої доби під ворожим вогнем опинилися Антонівка, Придніпровське, Садове, Інженерне, Білозерка, Станіслав, Берислав, Золота Балка, Нововоронцовка, Гаврилівка, Одрадокам'янка, Хрещенівка, Бургунка та місто Херсон", - йдеться в повідомленні.

Прокудін зазначив, що через російську агресію 2 людини загинули, ще - 15 осіб отримали поранення.

За його словами, російська армія била по освітніх установах; житлових кварталах населених пунктів області, зокрема пошкодили 11 приватних будинків. Також окупанти понівечили газопровід, складські та гаражні приміщення, автобус, приватні автомобілі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський й Ішіба обговорили протидію спільній загрозі з боку РФ, КНДР та Ірану

Лідери Франції та Німеччини висловили намір посилити санкції проти Росії і сподіваються, що США вчинить те саме

Тіла ще трьох людей деблокували рятувальники з-під завалів зруйнованої дев'ятиповерхівки у Києві – ДСНС

Зеленський і Рютте обговорили можливі кроки перед самітом НАТО в Гаазі

Зеленський і Стармер обговорили напрямки санкційного тиску на РФ

Дрони-перехоплювачі, які розробили в Україні, необхідні багатьом країнам Європи та Америки – Зеленський

Зеленський про збільшення застосування РФ дронів: Єдина реальна зміна в поведінці Росії після зміни президента США

Зеленський на саміті G7 закликав лідерів допомагати Україні з ППО

Зеленський на G7: Важливо мати $40 млрд щорічної бюджетної підтримки для України

Україна презентувала ЄС блок законодавства щодо довкілля в межах скринінгу за Розділом 27

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА