Інтерфакс-Україна
15:42 01.12.2024

Кількість заявок на 1000 грн "Зимової є-Підтримки" за 5 годин сягнула 1 млн

1 хв читати
Кількість заявок на 1000 грн "Зимової є-Підтримки" за 5 годин сягнула 1 млн

Українці за перші п'ять годин дії програми "Зимова є-Підтримка" подали вже понад 1 млн заявок на отримання державної допомоги в розмірі 1000 грн для себе і своїх дітей через застосунок "Дія", повідомляє Міністерство економіки. 

"Мільйон заявок за лічені години — це не лише показник затребуваності програми "Зимова єПідтримка", але й приклад того, як сучасні цифрові рішення дозволяють державі ефективно підтримувати своїх громадян", - наводять у релізі слова першого віцепрем'єра - міністра України Юлії Свириденко.

Мінекономіки нагадало, що для отримання зазначеної 1000 грн необхідно відкрити або скористатися наявною карткою для виплат національного кешбеку під час подання заяви в "Дії". Якщо така картка відсутня, "Дія" запропонує відкрити її в додатку одного з банків-партнерів програми.

Уточнюється, що кошти можна отримати, тільки перебуваючи на території України.

Мінекономіки також зазначило, що допомога в розмірі 1000 грн може бути використана для оплати комунальних, медичних, освітніх послуг, ліків, книг, транспортних послуг, а також для підтримки Збройних сил України.

Програма діятиме три місяці - до 28 лютого 2025 року. Кошти можна витратити до кінця 2025 року.

Проєкт "Зимова є-Підтримка" розробило Міністерство економіки за участю Мінцифри, Мінсоцполітики. Учасниками проєкту є АТ "Укрпошта", технічний адміністратор інформаційної системи, фізичні особи, розрахунковий банк та уповноважені банки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп запроваджує митні санкції щодо країн, які постачатимуть нафту на Кубу

Газопостачання 17 населених пунктів у Закарпатській області під загрозою через аварійний стан газопроводу – ОДА

Попередньо одного цивільного травмовано внаслідок ворожого удару по житловому будинку в Запоріжжі - ОВА

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Зеленський домовився з Мерцом про спільні дії наступного тижня

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Зеленський Трампу: Україна очікує на виконання домовленостей щодо безпеки міст на період екстремальних морозів

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

Порошенко повідомив про розгортання фронтових прально-душових комплексів у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА