Інтерфакс-Україна
18:07 01.12.2024

У Тбілісі та інших містах Грузії розпочалися акції протесту з вимогою проведення нових виборів

1 хв читати
У Тбілісі та інших містах Грузії розпочалися акції протесту з вимогою проведення нових виборів

Одразу в кількох містах Грузії - Тбілісі, Кутаїсі, Батумі - відбуваються акції протесту, учасники яких вимагають призначення нових парламентських виборів.

У Тбілісі на площі перед парламентом протестувальники перекрили автомобільний рух проспектом Руставелі. Акції відбуваються у столиці Грузії також біля будівлі Громадського телебачення, де присутні вимагають від керівництва телеканалу надання прямого ефіру та відставки з посади керівництва телеканалу. Колона з кількох десятків людей попрямувала до резиденції почесного голови правлячої партії "Грузинська мрія" Бідзіни Іванішвілі.

Наразі жодних інцидентів не сталося. Біля будівлі парламенту перебувають поліцейські та спецназ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Нацполіції: За рік з Донеччини і Харківщини евакуювали понад 10 тис. цивільних, зокрема майже 2 тис. дітей

"Інтергал-Буд" ввів в експлуатацію столичний ЖК "Лук'янівський каскад"

Фільм "Ти — космос" режисера Острікова є другою найкасовішою українською стрічкою 2025 року

Посольства Німеччини, Франції та Великої Британії разом заспівали "Щедрик" на знак солідарності з українцями

Командувач Сухопутних військ ЗСУ обговорив зі своїм французьким колегою співпрацю у сферах підготовки та обміну досвідом

Єврокомісія засудила рішення США про візові санкції проти п'яти європейських громадян

Сили оборони уразили завод синтетичного каучуку, місце зберігання БЕК та інші об’єкти окупантів – Генштаб ЗСУ

Київ передав військовим на фронт майже 70 тис дронів та 350 систем РЕБ за рік – мер

На Київщині у приватному будинку знайшли 51 загиблого кота, 39 вдалось врятувати - прокуратура

Рота вбитими та 9 полонених окупантів - результат роботи 57 ОМПБр у Вовчанському районі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА