Інтерфакс-Україна
09:14 02.12.2024

Шольц: Під час зустрічі з Зеленським я оголошу про додаткові озброєння на EUR650 млн

1 хв читати
Шольц: Під час зустрічі з Зеленським я оголошу про додаткові озброєння на EUR650 млн
Фото: president.gov.ua

Канцлер Німеччини Олаф Шольц, який у понеділок уранці прибув до Києва, анонсував надання нового пакета військової підтримки України розміром EUR650 млн.

"Німеччина залишиться найсильнішим прихильником України в Європі. Під час зустрічі з Володимиром Зеленським я оголошу про додаткові озброєння на суму 650 млн євро, які мають бути поставлені в грудні", - написав Шольц у соцмережі Х у понеділок уранці.

"Україна може на нас покластися. Ми говоримо те, що робимо. І ми робимо те, що говоримо", - наголосив канцлер Німеччини.

Раніше агентство DPA повідомило, що Шольц прибув до Києва, опублікувавши його фотографію на пероні київського залізничного вокзалу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В "Армія+" уже понад 1 млн користувачів, Міноборони запускає новий етап розвитку застосунку

У війську запроваджується IT-вертикаль до якої увійде 7 тис. цифрових офіцерів - Міноборони

Завдяки цифровізації останні місяці процес мобілізації став ефективнішим, ніж був раніше - Федоров

САП та НАБУ завершили слідство у справі стосовно голови облради та його дружини - народної депутатки

Стармер, Макрон і Мерц підтримують мирні переговори для досягнення сталого миру

ПС ЗСУ: загинув пілот Су-27 у бою на східному напрямку

Аварійні відключення е/е застосовано також на Дніпропетровщині та Сумщині – "ДТЕК" та обленерго

Зеленський про зустріч європейських лідерів: важливо організувати таку зустріч, щоб обговорити дуже делікатні питання

Підстав для евакуації з громад поблизу Печенізького водосховища немає - Синєгубов

Мінекономіки до кінця І кв.-2026р планує оновити політику власності – заступниця міністрам

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА