Інтерфакс-Україна
07:08 03.12.2024

У Чорному морі один ворожий корабель-ракетоносій

1 хв читати
У Чорному морі один ворожий корабель-ракетоносій

Один ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет «Калібр», перебував станом на 6:00 вівторка в акваторії Чорного моря, ще 5 ворожих кораблів, 4 з них є носіями крилатих ракет "Калібр" зафіксовано в Середземному морі;. водночас в Азовському морі ворожі кораблі відсутні, повідомляється в телеграм-каналі Військово-морських сил Збройних Сил України.

За добу в інтересах РФ прохід окупованою Керченською протокою здійснили: до Чорного моря - 10 суден, із них 6 суден продовжили рух у напрямку протоки Босфор; до Азовського моря - 6 суден,  із них 5 суден продовжили рух з протоки Босфор.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ викрила "крота" ФСБ у лавах ЗСУ, який коригував ворожі атаки по Дніпропетровщині

7 корпус ДШВ: На Харківщині росіяни знову спробували використати газогін для просування, їх зупинено, знищено щонайменше 40 окупантів

Удари РФ прийшлися по низці об’єктів енергетики у кількох областях, зокрема, по генерації на Донеччині

Мовний омбудсмен: Є видавництво, яке понад 5 раз уже сплачувало штрафи, але продовжує друкувати кросворди російською

Мовний омбудсмен: На сьогодні вичерпаний потенціал переходу на українську мову, який виник з початком вторгнення РФ

У Славутичі без світла майже 8,5 тисяч родин через ворожі атаки на енергетику

Окупанти здійснили невдалу спробу форсувати Сіверський Донець з боку Ямполя - 81 ОАемБр

Обстріли Києва та області мають бути зафіксовані для притягнення винних до відповідальності на міжнародному рівні - омбудсман

Міносвіти затвердило дорожню карту інтеграції України до Європейського дослідницького простору до 2027р.

Кабмін затвердив державну цільову соціальну програму "Молодь України: покоління стійкості - 2030"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА