Інтерфакс-Україна
13:01 03.12.2024

У Запорізькій області 51 населений пункт без електрики

1 хв читати
У Запорізькій області 51 населений пункт без електрики

У місті Оріхів Запорізької області, де до повномасштабного вторгнення РФ проживало 14-15 тисяч осіб, наразі залишилося тільки 600-700 жителів, повідомив голова Запорізької обласної адміністрації Іван Федоров.

"Евакуація (з населених пунктів Запорізької області - ІФ-У) відбувається, але не є масовою. За вчорашній день евакуювали лише чотирьох людей із Приморського - села за 12-15 км від фронту. Влада, поліція і волонтери готові допомогти евакуювати людей у безпечніші райони області", - написав Федоров у телеграмі.

За його словами, 51 населений пункт Запорізької області залишається наразі без електрики, близько 40 - без водопостачання. Також багато населених пунктів - без газу.

"Люди живуть у надскладних умовах, але не покидають своїх домівок", - розповів голова обладміністрації.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА