21:36 03.12.2024

НБУ оскаржить рішення суду про неправомірність виведення з ринку банку "Конкорд"

1 хв читати
НБУ оскаржить рішення суду про неправомірність виведення з ринку банку "Конкорд"

Національний банк (НБУ) планує оскаржити постанову Третього апеляційного адмінсуду від 13 листопада, який підтвердив рішення Дніпропетровського окружного адмінсуду від 29 травня 2024 року про визнання протиправним і скасування рішення регулятора про відкликання ліцензії та ліквідацію банку "Конкорд", йдеться на сайті НБУ у вівторок.

Як повідомлялося, у серпні 2023 року Нацбанк ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії банку "Конкорд" та його ліквідацію у зв'язку із систематичним порушенням вимог законодавства у сфері запобігання та протидії відмиванню одержаних злочинним шляхом доходів, а саме - через міскодинг у гральному бізнесі.

Фінустанову, згідно з інформацією на її сайті, було засновано в серпні 2006 року, а 2012 року її ключовими бенефіціарами стали Олена та Юлія Сосєдки.

За даними Нацбанку України, на 1 червня 2023 року "Конкорд" за розміром активів посідав 35 місце (4,83 млрд грн) серед 65 банків, що діяли в країні. За перші три місяці 2023 року мережа підрозділів банку скоротилася на два відділення - до 12.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київська влада за 4 дні перевірила 430 пасажирських перевізників

Що нижчі ціни на нафту і більший тиск санкцій, то менше палива для військової машини в РФ - Сибіга

В Україну повернули тіла 757 загиблих захисників - Координаційний штаб

МЗС України щодо ультиматуму РФ до НАТО: Повна нісенітниця

Зеленський відзначив нагородами працівників Служби зовнішньої розвідки

СБУ на Львівщині викрила адміністраторів Viber-каналів, які перешкоджали мобілізації

Колишнє командування 155 ОМБР ім. Анни Київської включало до списків на навчання у Франції ухилянтів - ДБР

Розпочато бета-тестування з отримання через портал "Дія" статусів для ветеранів

Стефанчук вітає резолюцію парламенту Люксембургу про порушення прав людини під час окупації Криму

ОСУВ "Хортиця": Задум РФ оточити Покровськ далекий від реалізації, але вони дуже стараються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА