Інтерфакс-Україна
08:51 04.12.2024

На Херсонщині через російські обстріли 5 людей поранені й 2 загинули

1 хв читати
На Херсонщині через російські обстріли 5 людей поранені й 2 загинули

За минулу добу в Херсонській області окупанти обстріляли 15 населених пунктів і Херсон, унаслідок влучань п’ять людей дістали поранень і двоє загинули, повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін уранці в середу, 4 грудня.

"Минулої доби під ворожим вогнем та авіаударами опинилися Томина Балка, Тягинка, Михайлівка, Берислав, Антонівка, Білозерка, Комишани, Широка Балка, Станислав, Микільське, Милове, Саблуківка, Новорайськ, Нововоронцовка, Одрадокам'янка, Зміївка, Садове, Придніпровське та місто Херсон", - ідеться в повідомленні.

Прокудін зазначив, що через російську агресію дві людини загинули, ще п’ять - дістали поранень.

За його словами, російські військові били по критичній і соціальній інфраструктурі; житлових кварталах населених пунктів області, зокрема пошкодили 20 приватних будинків. Також окупанти пошкодили стільникову вежу й господарчу споруду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: сторони в Абу-Дабі будуть обговорювати ключове питання Донбасу

У складі делегації в ОАЕ також буде Скібицький і дипломати – Зеленський

Пакет процвітання потребує доопрацювання, але майбутнє його позитивне – Зеленський

Санду заявила, що не отримувала запрошення до "Ради миру", яку скликає Трамп

Зеленський зустрінеться з президентами Польщі та Литви у Вільнюсі – ЗМІ

Звернення президента України до учасників спеціального засідання Всесвітнього економічного форуму

В Україні заброньовано понад 5,7 тис. священнослужителів - Держетнополітики

Свириденко на петицію: передбачені на 2026р заходи створюються передумови досягнення базової зарплати лікарів до 35 тис. грн

Кличко повідомив про 1940 багатоповерхівок в Києві, які все ще не опалюються

Трамп відкликав запрошення Канади до заснованої ним Ради миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА