Інтерфакс-Україна
11:17 04.12.2024

АП ВАКС підтвердила законність стягнення активів чиновника ДБР і його дружини-прокурора на 7 млн грн

1 хв читати
АП ВАКС підтвердила законність стягнення активів чиновника ДБР і його дружини-прокурора на 7 млн грн

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) підтвердила законність стягнення необґрунтованих активів, що належать заступнику начальника одного з управлінь центрального апарату Державного бюро розслідувань (ДБР) і його дружині-прокурору, повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"3 грудня 2024 року Апеляційна палата ВАКС залишила без змін рішення суду першої інстанції від 24.07.2024, яким визнано необґрунтованими активи на загальну суму 7 млн грн, набуті заступником начальника одного з управлінь центрального апарату ДБР і його дружиною-прокурором", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі в середу.

Рішенням суду визнано необґрунтованими такі активи: квартира в Києві, придбана у власність на початку 2020 року за майже 3,8 млн грн та оформлена на бабусю відповідачки; машиномісце, придбане в цей самий період за 0,7 млн грн та оформлене на тітку відповідачки.

Також суд визнав частково необґрунтованим інший актив - квартиру в столиці, оформлену на тітку відповідачки, вартістю на момент придбання 2022 року майже 2,8 млн грн. У зв'язку з цим із відповідачів на користь держави вирішено стягнути частину вартості частково необґрунтованого активу в сумі понад 2,5 млн грн.

Зазначається, що позов пред'явлено на підставі матеріалів Національного агентства із запобігання корупції та доказів, самостійно здобутих прокурором у встановленому законом порядку.

Рішення Апеляційної палати ВАКС набуває законної сили з моменту проголошення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переговори про вступ України та Молдови до ЄС мають рухатися спільно - Свириденко

Зеленський доручив збільшити фінансування для бойових підрозділів: 7 млн грн бригаді з розрахунку на кожен батальйон

Зеленський і Моді домовилися запланувати зустріч у вересні на Генасамблеї ООН та опрацювати обмін візитами

Новообраний президент Польщі Навроцький обговорить із Трампом розміщення американських військ на польській території

Розмова спікерів парламентів України та Латвії: завершення війни має ґрунтуватися на міжнародному праві та територіальній цілісності

Міжнародна співпраця має вирішальне значення для посилення санкцій проти агресора й підготовки України до CBAM - CMO "Метінвесту"

З ТОТ Херсонщини вдалося повернути чотирнадцятирічну дівчинку - ОВА

Україна та Чехія розпочнуть реалізацію спільного проєкту в Дніпрі, повідомив голова МЗС Чехії

Україна не повинна сповільнювати реформи та ставити під сумнів верховенство права - голова МЗС Чехії про євроінтеграцію

Бойовик "ДНР" заочно отримав максимальний термін ув'язнення за зґвалтування жінки під час окупації Харківщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА