Інтерфакс-Україна
12:39 04.12.2024

В Україні найближчої доби без істотних опадів, у п'ятницю невеликий мокрий сніг - Укргідрометцентр

1 хв читати
В Україні найближчої доби без істотних опадів, у п'ятницю невеликий мокрий сніг - Укргідрометцентр

В Україні в четвер, 5 грудня, без істотних опадів, вітер переважно південно-східний, 3-8 м/с, повідомляє Укргідрометцентр.

Температура вночі 0-5° морозу, у Карпатах 4-9° морозу. Вдень від 3° морозу до 2° тепла. У південній частині країни вночі близько 0°, вдень 1-6° тепла.

У Києві без істотних опадів, вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі 1-3° морозу, вдень близько 0°.

Як повідомляє Центральна геофізична обсерваторія ім. Бориса Срезневського, найвищу температуру в Києві вдень 5 грудня було зафіксовано 2008 року, вона становила 14,7° тепла, найнижчу вночі - 19,3° нижче нуля в 1902 році.

У п'ятницю, 6 грудня, вночі в Карпатському регіоні та Лівобережжі, вдень у більшості областей невеликий мокрий сніг і дощ.

Вітер південно-східний та південний, 5-10 м/с, у Карпатах пориви 15-20 м/с.

Температура вночі та вдень від 2° морозу до 3° тепла. У південній частині вдень 3-8° тепла, у Криму до 11°.

У Карпатах невеликий сніг, температура вночі 4-9° морозу, вдень 0-5° морозу.

У Києві невеликий мокрий сніг, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-2° морозу, вдень 0-2° тепла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили безпілотних систем підтвердили ураження другого за потужністю НПЗ РФ Киришинефтеоргсинтез"

Росіяни атакували селище у Пологівському районі Запорізької області, поранено 60-річного чоловіка

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойові зіткнення

Шмигаль подякував танкістам за героїзм та професіоналізм з нагоди Дня танкових військ

Ракетний удар по Дніпру та обстріли Нікопольщини спричинили пожежу, пошкодження будівлі місцевих мешканців та авто рятувальників

Велика Британія і США підпишуть "проривну" технологічну угоду під час візиту Трампа

Запорізька область зазнала 475 ударів окупантів за добу, пошкоджено житлові будинки — ОВА

Окупанти за добу втратили 880 осіб та 102 од. спецтехніки - Генштаб

14 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Рубіо обговорить із Нетаньягу можливу анексію Ізраїлем частини Західного берега – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА