Інтерфакс-Україна
13:17 04.12.2024

Підпалювачу релейної шафи біля залізничної станції в Києві повідомлено про підозру в диверсії

1 хв читати
Підпалювачу релейної шафи біля залізничної станції в Києві повідомлено про підозру в диверсії

Правоохоронці сповістили про підозру чоловікові, який на замовлення російських спецслужб підпалив релейну шафу сигнальної установки поблизу залізничної станції в Дніпровському районі Києва, повідомила міська прокуратура.

"За даними слідства, безробітний чоловік, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, шукав підробіток в мережі інтернет. Через телеграм він отримав пропозицію за $250 підпалити релейну шафу поблизу залізничної станції. Об’єктом для підпалу чоловік обрав релейну шафу сигнальної установки поблизу однієї зі станцій у Дніпровському районі столиці@, - йдеться в повідомленні міськпрокуратури в середу.

Повідомляється, що дочекавшись вечора, підозрюваний облив шафу розчином для розпалювання вугілля і підпалив. Результати виконаного завдання він зняв на відео і відправив замовнику. Чоловікові повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури 33-річному уродженцю Дніпропетровщини повідомлено про підозру в диверсії, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 113 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді 15 років в'язниці або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти здійснили невдалу спробу форсувати Сіверський Донець з боку Ямполя - 81 ОАемБр

Обстріли Києва та області мають бути зафіксовані для притягнення винних до відповідальності на міжнародному рівні - омбудсман

Міносвіти затвердило дорожню карту інтеграції України до Європейського дослідницького простору до 2027р.

Кабмін затвердив державну цільову соціальну програму "Молодь України: покоління стійкості - 2030"

Ворог атакував Херсонщину, троє постраждалих

Окупанти за добу втратили 990 осіб та 170 од. спецтехніки - Генштаб

ППО знищила 137 зі 165 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання на 10 локаціях - Повітряні сили ЗСУ

РФ завдала удару по промисловому підприємству Чернігова

Уже четверо постраждалих у Києві, двоє у важкому стані - мер

Під ворожим обстрілом опинилися 25 населені пункти Запорізької області, є постраждала

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА