Інтерфакс-Україна
13:23 04.12.2024

СБУ та Нацполіція затримали ще 6 ворожих агентів-підпалювачів у різних регіонах України

2 хв читати
СБУ та Нацполіція затримали ще 6 ворожих агентів-підпалювачів у різних регіонах України

Служба безпеки України та Національна поліція затримали ще шістьох агентів спецслужб Росії, які вчиняли підпали в Київській і Миколаївській областях.

У телеграм-каналі в середу СБУ повідомляє, що за завданням ворога зловмисники намагалися знищити підстанції та енергооб'єкти "Укрзалізниці" за допомогою займистих сумішей.

"Окупанти завербували всіх фігурантів дистанційно через спеціально створені телеграм-канали, де рашисти пропонують гроші в обмін на співпрацю", - ідеться в повідомленні.

Зокрема, за інформацією української спецслужби, у Київській області затримано 33-річного мешканця столиці, який після 10 років тюремного ув'язнення за крадіжки пішов на співпрацю з окупантами.

"За їхньою вказівкою рецидивіст підпалив релейну шафу "Укрзалізниці", що забезпечує безперебійний рух поїздів на одній з дільниць у Києві", - уточнюється в повідомленні.

Ще один фігурант - 29-річний житель Борисполя Київської області. У СБУ інформують, що зловмисник, будучи ігроманом, пішов на співпрацю з ворогом, щоб "перекрити" свої програші на тоталізаторах, і підпалив іншу релейну шафу "Укрзалізниці".

На Миколаївщині затримано чотирьох місцевих підлітків 14 і 15 років, які підпалили електропідстанцію, що забезпечує світлом більшу частину жителів Первомайського району.

Під час обшуків у фігурантів вилучено одяг, легкозаймисті суміші та мобільні телефони з доказами злочинної діяльності.

Усім затриманим повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану).

Зловмисникам, включно з неповнолітніми, загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Комплексні заходи здійснювали працівники СБУ в м. Києві та Київській, Миколаївській областях спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Київської міської прокуратури, а також Київської та Миколаївської обласних прокуратур.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР не планує направляти миротворців в Україну - МЗС

Мовний омбудсмен про російськомовні книги: Наш шлях – не через заборону, а через утвердження українського

Під Лиманом ускладнилась ситуація на фронті, 63 ОМБр ліквідувала 17 окупантів

Працівники НАБУ просять суд про відкритий розгляд скарги на арешт Магамедрасулова

Для деокупованих територій не потрібно буде ухвалювати перехідне мовне законодавство - мовний омбудсмен

У Смілі під час відправки до навчального центру загинув мобілізований

Негода знеструмила 28 населених пунктів у чотирьох областях – "Укренерго"

Нові авто отримали чотири дитячих будинки сімейного типу Київщини - обладміністрація

Російська музика має бути максимально обмежена на наших інформаційних просторах - мовний омбудсмен

Кабмін приєднав Подільський держуніверситет до Кам’янець-Подільського університету ім. Огієнка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА