Інтерфакс-Україна
17:32 04.12.2024

Суд відправив під домашній арешт 17-річного співучасника смертельної ДТП у Дніпрі

1 хв читати
Суд відправив під домашній арешт 17-річного співучасника смертельної ДТП у Дніпрі

Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під домашнім арештом строком на 60 діб 17-річному співучасникові дорожньо-транспортної пригоди в Дніпрі, унаслідок якої загинула дитина і постраждали четверо осіб.

"За клопотанням Західної окружної прокуратури міста Дніпра 17-річному пасажиру автомобіля BMW обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком на 60 діб", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі в середу.

Як повідомлялося, увечері 1 грудня водій автомобіля BMW допустив зіткнення з автомобілем Ford, який здійснював маневр розвороту. Унаслідок події загинула 10-річна пасажирка Ford, водій автомобіля Ford і ще троє пасажирів, серед яких двоє малолітніх дітей, дістали тілесних ушкоджень.

Раніше суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави строком на 60 діб 19-річному водієві BMW.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін пропонує запровадити базову соцдопомогу з 1 січня 2026р

Рекрутинг бійців серед корінних народів РФ розпочали ГУР та Lobby X

Кабмін призначив екскерівницю "Українських гідромеліоративних систем" Овчаренко заступником міністра економіки

Кабмін дозволив використовувати кошти з "Пакунку школяра" на книги з 1 жовтня - Свириденко

Кабмін проведе засідання щодо посилення ППО та оборони прифронтових регіонів - Свириденко

Відтепер ветерани зможуть отримати спортивний протез без додаткових довідок - Свириденко

Кабмін виплатить 2 тис. грн на проживання переселенцям, які безперервно працювали 6 місяців - Свириденко

Кабмін запровадив послугу з допомоги у веденні побуту для маломобільних переселенців - Свириденко

Переселенці після евакуації можуть отримати медконсультацію одразу в місці тимчасового проживання - Свириденко

Українця, який запустив дрон над урядовими будинками в Польщі, депортують – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА