Інтерфакс-Україна
19:29 04.12.2024

Трамп хоче призначити радником із торгівлі Пітера Наварро, головою НАСА - мільярдера Джареда Айзекмана

1 хв читати
Трамп хоче призначити радником із торгівлі Пітера Наварро, головою НАСА - мільярдера Джареда Айзекмана

Обраний президент США Дональд Трамп планує призначити Пітера Наварро, який під час його першого президентського терміну обіймав посаду радника з питань торгівлі, старшим радником з торгівлі та виробництва.

Також Трамп повідомив, що має намір призначити мільярдера, льотчика і космонавта Джареда Айзекмана головою НАСА.

"Пристрасть Джареда до космосу, досвід астронавта і прагнення розширювати межі досліджень, розкривати таємниці Всесвіту і розвивати нову космічну економіку роблять його ідеальним кандидатом на пост глави НАСА в нову сміливу еру", - заявив Трамп.

Він також має намір призначити бізнесмена Адама Белера спецпредставником із проблеми заручників.

"Я радий оголосити, що Адам Белер буде спеціальним представником президента у справах заручників в особистому ранзі посла", - написав Трамп у соцмережі Truth Social.

Трамп нагадав, що минулого його президентського терміну Белер був провідним переговірником за авраамськими угодами - серією договорів щодо нормалізації відносин Ізраїлю з низкою арабських країн, укладених у 2020-2021 роках.

"Адам буде невпинно працювати, щоб повернути наших великих американських громадян додому", - зазначив Трамп.

Раніше в грудні Трамп закликав палестинське угруповання ХАМАС звільнити всіх утримуваних у Секторі Гази заручників до свого офіційного вступу на посаду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України

ЦПД: Кремль формує готовність суспільства до продовження війни, незважаючи на нібито "прагнення до миру"

ОК "Північ": ворог двома "Геранями-2" обстріляв житловий масив Новгорода-Сіверського, поранено цивільного

Україна не закриє жодну церкву, йдеться про те, щоб УПЦ відмовилася від афілійованості з РФ – Ковальська

Галущенко і Гринчук опублікували електронні декларації, які подаються при звільненні

Заступниця голови ОП Ковальська: 704 релігійні об’єкти постраждали в результаті агресії РФ

Заступниця голови ОП Ковальська: Планується, що до кінця року до ГКУС приєднаються ще 7 іноземних вишів

Через російськи обстріли в Одесі знеструмлений житловий масив, є руйнування житла – ОВА

Сили безпілотних систем уразили за добу 1011 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 19 грудня знищили або подавили 108 зі 160 засобів повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА