Інтерфакс-Україна
12:02 05.12.2024

800 шкіл отримають від ЮНІСЕФ по 290 тис. грн на підготовку до зими й модернізацію шкільних їдалень - Міносвіти

1 хв читати
800 шкіл отримають від ЮНІСЕФ по 290 тис. грн на підготовку до зими й модернізацію шкільних їдалень - Міносвіти

Із січня 2025 року ЮНІСЕФ виділить по 290 тис. грн ще для 100 українських шкіл для підготовки до зимового періоду й модернізації шкільних їдалень, повідомляє Міністерство освіти і науки.

"ЮНІСЕФ виділить по 290 500 грн для підготовки до зимового періоду ще 100 школам. Кошти були надані урядом Норвегії... Нагадаємо, що в жовтні було дібрано 700 шкіл, які отримають грошову допомогу", - йдеться в повідомленні міністерства.

Зазначено, що кошти отримають школи Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей.

Згідно з повідомленням, школи можуть використати кошти на такі потреби: обігрів, утеплення, заміну вікон і дверей; закупівлю, встановлення та ремонт електро- і теплогенерувального обладнання; ремонт інженерних мереж (водопровідних, опалювальних, електричних, вентиляційних, каналізаційних); транспортування та зберігання закупленого обладнання, запчастин, матеріалів і пального.

Крім того, до 83 тис. грн можуть бути використані на ремонт і модернізацію шкільних їдалень.

Як повідомлялося, раніше в Міносвіти повідомили, що з листопада ЮНІСЕФ виділить 203,35 млн грн для 700 українських шкіл для підготовки до зимового періоду й модернізації шкільних їдалень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дощі та вітер знеструмили 7 населених пунктів, енергоспоживання внаслідок хмарної погоди зросло

Житомирська спецпрокуратура в суді довела неможливість використання місцевого військового полігону для видобутку надр

Освітній комітет Ради розглядає модель проведення НМТ у декілька днів у 2026 році

Українська мережа Lviv Croissants відкриває перший заклад у Каліфорнії

Посол ЄС закликає Україну до подальших реформ енергосектору та побудови незалежного регулятора

СБУ затримала агентурну пару ФСБ, яка розставляла "відеопастки" у багатоповерхівках Києва

Окупанти просунулися в Куп’янську та біля Голубівки, а також біля Новоіванівки на Запоріжжі – DeepState

У Донецькій області через ворожі обстріли загинула цивільна особа, ще дев'ятеро зазнали поранень за добу

В Україні зафіксоване влучання 2 ракет та 36 ударних БпЛА на 13 локаціях

Освітній омбудсмен: Батьки не зобов’язані здійснювати благодійні внески для закладів освіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА