Інтерфакс-Україна
21:19 05.12.2024

Лонглист претендентів на "Оскар" містить три українські кінострічки

1 хв читати
Лонглист претендентів на "Оскар" містить три українські кінострічки

Американська кіноакадемія оголосила лонглист претендентів на "Оскар 2025", до офіційного списку зі 169 стрічок увійшли три українські фільми, повідомило Державне агентство України з питань кіно (Держкіно).

Як повідомляється на сайті Держкіно в четвер, українські претенденти - це фільми "Ля Палісіада", "Порцелянова війна" і "Мирні люди".

"Ля Палісіада" (режисер Філіп Сотниченко) стрічка представлена в категорії "Міжнародний повнометражний фільм" - Україна, 1996 рік. За 5 місяців до мораторію на смертну кару двоє старих друзів, детектив міліції та судовий психіатр, розслідують убивство свого колеги.

"Порцелянова війна" (режисери Брендан Белломо і Слава Леонтьєв) - історія трьох українських художників порцелянової анімалістики, які працюють на тлі війни.

"Мирні люди" (режисерка Оксана Карпович) - документальна стрічка, побудована на радіоперехопленнях розмов російських окупантів із сім'ями, що ілюструє їхнє буденне ставлення до жорстокості.

Церемонія нагородження відбудеться в ніч на 3 березня 2025 року в театрі "Долбі" в Лос-Анджелесі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що не може коментувати падіння російських безпілотників у Польщі

Трамп: Врегулювання війни Росія-Україна для мене найскладніше, відносини Путіна і Зеленського жахливі

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

Україну обрано до керівних органів Всесвітнього поштового союзу ООН

Свириденко та директорка Світового банку обговорили шляхи підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА