Інтерфакс-Україна
09:16 06.12.2024

Мирний житель поранений через скидання вибухівки з дрона на Харківщині

1 хв читати

У ніч на п'ятницю ЗС РФ завдали удару БпЛА по Клугіно-Башкирівці Чугуївського району Харківської області, повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Унаслідок влучання одного БпЛА пошкоджено скління вікон однієї будівлі. Отримав поранення чоловік, госпіталізований до лікарні", - написав Синєгубов у телеграм-каналі.

Він повідомив, що минулої доби атаки ворожого БпЛА зазнали також Івашки. Унаслідок цього пошкоджено два приватних будинки, господарські будівлі та енергомережі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Румунії: Дії Росії неприйнятні, піднімемо це питання на Генасамблеї ООН, закликаючи дотримання санкцій

Міноборони Румунії підтвердило перехоплення дрона у національному повітряному просторі

60% бюджету проєкту Ukraine Transition Program 2025–2028 спрямують на Миколаївщину, 40% — на інші регіони України

США ще збирають дані щодо інциденту з російськими дронами у Польщі – Рубіо

Сили безпілотних систем збили ударно-розвідувальний безпілотник "Оріон" - командувач СБС

Деякі послуги в "Дії" тимчасово не працюватимуть через планові оновлення реєстрів Мін’юсту

У результаті російського авіаудару по Інгульцю на Херсонщині загинула жінка

У Києві Єрмак, Ткаченко і радники з безпеки ЄС і Британії вшанували пам’ять загиблих у Дарницькому районі

МЗС України обговорило розвиток Українського інституту з Наглядовою радою та з його керівництвом

Румунія перехопила російський дрон у національному повітряному просторі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА