20:44 06.12.2024

Зеленський: Путіну потрібен не реальний мир, а можливість чинити так із будь-якою країною - бомбами, ракетами

1 хв читати
Зеленський: Путіну потрібен не реальний мир, а можливість чинити так із будь-якою країною - бомбами, ракетами

Президент України Володимир Зеленський відреагував на російські обстріли Запоріжжя і Кривого Рогу, зазначивши, що Володимиру Путіну потрібен не мир, а можливість чинити так із будь-якою країною - бомбами й ракетами.

"Тисячі таких ударів, які були зроблені Росією за час цієї війни, абсолютно очевидно стверджують: саме Путіну не потрібен реальний мир, йому потрібна тільки можливість ось так робити з будь-якою країною – бомбами, ракетами, всім іншим насильством. Тільки силою можна цьому протистояти. І тільки завдяки силі можна встановити реальний мир", - написав Зеленський у телеграм-каналі в п'ятницю.

Раніше повідомлялося, що кількість постраждалих у Запоріжжі після атаки окупантів авіаційними фугасними бомбами зросла до 19, один із них у важкому стані, також відомо про дев'ятьох загиблих.

Крім цього, внаслідок ракетного удару окупантів по місту Кривий Ріг Дніпропетровської області загинуло двоє людей, постраждали 19.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

Мирний мешканець постраждав внаслідок удару окупантів по Степногірську Запорізької області

Глава МЗС Канади: М'яч на боці Росії, яка повинна припинити свою агресію

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА