23:12 06.12.2024

Ще двоє постраждалих унаслідок ворожого обстрілу Давидова Брода на Херсонщині

1 хв читати

У результаті російського обстрілу с. Давидів Брід Херсонської області постраждали ще двоє людей, повідомляє прес-служба обласної військової адміністрації (ОВА).

«Стало відомо ще про двох постраждалих унаслідок ворожого удару по Давидовому Броду», - сказано в повідомленні.

Зокрема, до лікарні у важкому стані доставили 44-річного чоловіка. Він дістав вибухову травму і проникаюче поранення грудної клітини. Наразі його оперують.

Також у 41-річного чоловіка, який також перебуває в лікарні, діагностували мінно-вибухову травму та поранення обличчя. Медики надають йому необхідну медичну допомогу.

Раніше повідомлялося про одного постраждалого внаслідок російського удару по с. Давидів Брід Херсонської області. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА