Інтерфакс-Україна
05:10 07.12.2024

Ціни на какао-боби підскочили до максимуму за півроку, перевищили $10 тис. за тонну

1 хв читати

Котирування ф'ючерсів на какао зросли до максимуму майже за шість місяців на побоюваннях слабкого проміжного врожаю в Західній Африці.

Ф'ючерсний контракт на какао-боби, що найбільш активно торгується в Нью-Йорку, в ході сесії п'ятниці подорожчав на 2,4%, до $10,092 тис. за тонну, повідомляє Bloomberg. З початку тижня контракт додав у ціні 6% і завершує у плюсі ​​шостий тиждень поспіль.

Постачання какао-бобів у порти Кот-д'Івуару, найбільшого виробника цього продукту у світі, перевищують показники на той же період роком раніше, проте існують побоювання з приводу проміжного врожаю. Суха погода у Західній Африці може зашкодити врожаю у цьому сільськогосподарському періоді, який розпочнеться у квітні, попередили експерти метеорологічного сервісу Maxar.

ОСТАННЄ

Генсек ООН попередив про "невідкладний фінансовий крах організації" через непогашені внески держав - ЗМІ

Мінфін США ввів санкції проти низки іранських посадовців

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

Генасамблея ООН закликала до олімпійського перемир’я під час Зимових ігор-2026

Звільнився директор ДЕЦ МОЗ Бабенко

Мерц застережливо відреагував на можливість участі німецьких миротворців в Україні, водночас не відкидаючи її

Працівник "Київтеплоенерго" помер під час роботи на об’єкті критичної інфраструктури - КМДА

Російський посланець Дмитрієв вирушає до Майамі для зустрічей з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА