Інтерфакс-Україна
09:56 09.12.2024

Лідер ХДС Мерц прибув до Києва

1 хв читати

Лідер Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Фрідріх Мерц (Friedrich Merz) уранці в понеділок, 9 грудня, прибув до Києва, повідомляє DW.

Як заявив Мерц одразу після прибуття на Київський залізничний вокзал, мета його поїздки – "дізнатися поточний стан оборони" в Україні. За його словами, він "з нетерпінням чекає" на зустріч із президентом України Володимиром Зеленським, що відбудеться в рамках візиту, йдеться в повідомленні.

Він запевнив, що парламентська фракція ХДС/ХСС у бундестазі "твердо стоїть" на боці України. "Ми хочемо, щоб ця жахлива війна закінчилася якомога швидше, і в Європі відновився мир", - зазначив Мерц.

Мерц є кандидатом у канцлери Німеччини від консервативного блоку християнських демократів (ХДС/ХСС), який з великим відривом лідирує в соціологічних опитуваннях перед виборами до бундестагу, що відбудуться в лютому наступного року.

Тиждень тому Україну відвідав канцлер ФРН Олаф Шольц.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта назвав підсумки зустрічі щодо миру для України

Зеленський: Сподіваюсь, що сьогодні ми стали ближчими до закінчення війни

У КМДА закликають прокуратуру врахувати недоліки при будівництві метро у 2010 році

Зустріч "Коаліції охочих" продемонструвала високий рівень єдності - Схофф

На Харківщині одна загибла, одна поранена внаслідок ударів ворожих дронів

Через функціонал DOT-Chain Defence за два тижня поставлені перші 1 000 дронів

Кошта: ЄС має намір тісно співпрацювати з США задля миру, а припинення вогню – необхідний крок до переговорів

Трамп заявив, що Росію чекають дуже серйозні наслідки у разі провалу зустрічі на Алясці

Німеччина разом з іншими союзниками готова профінансувати пакет підтримки для України на $500 млн у рамках PURL - заява

Трамп хоче невідкладно провести тристоронню зустріч з Зеленським, якщо перша з Путіним пройде добре

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА