Інтерфакс-Україна
13:07 09.12.2024

Зеленський має намір обговорити з Байденом питання про запрошення України до НАТО

1 хв читати
Зеленський має намір обговорити з Байденом питання про запрошення України до НАТО

Президент України Володимир Зеленський має намір обговорити телефоном із президентом США Джо Байденом питання запрошення України в НАТО.

"Що стосується, наприклад, запрошення до НАТО, то тут складно, щоб говорити з президентом Трампом, тому що він ще не в Білому домі. У нього немає всіх цих юридичних прав. І я збираюся, до речі, зателефонувати найближчим часом президенту Байдену, якщо в нього буде така можливість поговорити зі мною, й порушити саме питання щодо запрошення до НАТО", - сказав Зеленський кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна".

Президент пояснив, що багато що залежить від позиції чинного лідера США.

"І немає сенсу обговорювати з президентом Трампом те, що на сьогодні, ще доки він не в Білому домі, від нього не залежить", - зазначив президент.

Водночас він подякував США і Байдену за останній пакет допомоги в розмірі $988 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців

10 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Вторгнення дронів РФ – акт агресії, який створив реальну загрозу безпеці громадян – командування ЗС Польщі

Польща застосувала зброю проти об'єктів, які порушили її повітряний простір

Конгресмен Джо Вілсон заявив про напад РФ на країну НАТО

Авіаційні ресурси повідомляють про закриття двох аеропортів і активність польських ВПС на сході Польщі

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА