Інтерфакс-Україна
20:20 09.12.2024

Шмигаль обговорив із Мерцом розвиток спільних оборонних підприємств

1 хв читати
Шмигаль обговорив із Мерцом розвиток спільних оборонних підприємств

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у понеділок, 9 грудня, зустрівся в Києві з головою партії "Християнсько-демократичний союз" Німеччини, керівником опозиційної фракції ХДС/ХСС у Бундестагу Фрідріхом Мерцом, повідомляє пресслужба уряду України.

Зазначається, що головною темою зустрічі став розвиток спільних оборонних підприємств.

"Ми зацікавлені в подальшому розширенні переліку проєктів німецьких компаній в Україні, насамперед у контексті спільного виробництва зброї, боєприпасів і комплектацій. Системи ППО залишаються критично важливим аспектом протидії ракетним і дроновим атакам Росії", - зазначив Шмигаль.

Він також подякував Мерцу та його політичній силі за послідовну та сильну позицію щодо надання Україні зброї та засобів ППО. Шмигаль зазначив, що Україна високо цінує підтримку, яку голова фракції ХДС/ХСС продемонстрував на початку повномасштабного вторгнення.

Під час зустрічі сторони також обговорили План перемоги, представлений президентом України Володимиром Зеленським.

"Членство в НАТО дуже важливе для України, насамперед у частині отримання довгострокових гарантій безпеки та досягнення тривалого миру", - наголосив Шмигаль.

Окремо Шмигаль і Мерц приділили увагу і питанням фінансової підтримки України. Зокрема, як зазначив Шмигаль, Україна розраховує на повну імплементацію рішення G7 про допомогу в розмірі $50 млрд, які покриваються за рахунок заморожених російських активів.

"Ми також очікуємо, що будуть конфісковані всі російські активи на користь відновлення України", - додав Шмигаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ВІЛЬНА ЕКОНОМІЧНА ЗОНА – ЦЕ НЕ ЗНАЧИТЬ, ЩО ПІД КЕРІВНИЦТВОМ РФ: НІ ДЕ-ЮРЕ, НІ ДЕ-ФАКТО ВИЗНАВАТИ ДОНБАС РОСІЙСЬКИМ НЕ БУДЕМО

МИ РОЗРАХОВУЄМО НА 5 ДОКУМЕНТІВ, ЧАСТИНА З НИХ ПРО ГАРАНТІЇ БЕЗПЕКИ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРО ПІДСУМКИ ПЕРЕМОВИН У БЕРЛІНІ: ШЛЯХ ТОЧНО НЕ ПРОСТИЙ. ЦЕ НЕ ЗНАЧИТЬ, ЩО ВІН БУДЕ ТРИВАЛИМ: АМЕРИКАНЦІ ХОЧУТЬ ШВИДКОГО ЗАВЕРШЕННЯ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ СПОДІВАЄТЬСЯ НА ЗУСТРІЧ З ТРАМПОМ ПІСЛЯ ДООПРАЦЮВАННЯ ДОКУМЕНТІВ БЛИЖЧЕ ДО КІНЦЕВОГО ВАРІАНТУ

Макрон закликав Росію зробити вибір на користь миру в Україні

Стармер і Рютте мали розмову перед початком переговорів у Берліні щодо підтримки України - ЗМІ

В Берліні проходять розширені переговори лідерів України та Європи з представниками США

Кошта за результатами переговорів у Берліні: ми віддані роботі над угодою щодо припинення війни

Трамп заявив про "гарну розмову" з європейськими лідерами та прогрес у переговорах з РФ

Європа оприлюднила план гарантій безпеки для України з шести пунктів та застерегла проти зміни її кордонів силою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА