Інтерфакс-Україна
17:45 10.12.2024

У Покровську з 12 грудня припиняють газопостачання

1 хв читати

У Покровську Донецької області через загострення безпекової ситуації з 12 грудня припиняють подачу природного газу для населення, повідомило АТ "Донецькоблгаз".

"У зв'язку із загостренням ситуації, пов'язаної з повномасштабним вторгненням російської федерації, з 12.12.2024 припиняється розподіл природного газу в м. Покровськ", - ідеться в повідомленні АТ "Донецькоблгаз" у фейсбуці у вівторок.

Зазначається, що протягом останніх місяців працівники робили все можливе для підтримання роботи системи газопостачання, але "наразі через значні пошкодження газопроводів та постійні ворожі атаки ліквідація наслідків бойових дій на системі газорозподілу та відновлення газопостачання абонентам - неможливі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Виставка української писанки відкрилася в Римі

У харківських лікарнях залишається 18 постраждалих внаслідок п’ятничної ракетної атаки - Синєгубов

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА