Інтерфакс-Україна
19:00 10.12.2024

Україні потрібно ще 10-12 систем Patriot для захисту неба - Зеленський

1 хв читати
Україні потрібно ще 10-12 систем Patriot для захисту неба - Зеленський
Фото: https://www.president.gov.ua/

Україні потрібно додатково 10-12 систем протиповітряної оборони Patriot, щоб захистити небо і зробити війну для Путіна беззмістовною, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"10-12 систем Patriot, додаткових для України, забезпечать нам життя і зроблять війну для Путіна беззмістовною, тому що якщо наше небо повністю захищене, переваги в небі у них немає. Жодні КАБи, жодні ракети, будь-які балістичні тощо, не зможуть влучати в цивільну інфраструктуру України, в енергетику, в наші лікарні, школи, університети", - сказав Зеленський під час зустрічі з главою групи соціалістів і демократів у Європейському парламенті Іраче Гарсією Перес, передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна".

При цьому президент зазначив, що одна система Patriot коштує $1,5 млрд, кошти на яку партнери можуть взяти із заморожених російських активів.

"Це коштуватиме 30 мільярдів, але повністю, остаточно, закриє наше небо", - наголосив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ повідомила про підозру митрополиту УПЦ (МП) на Донеччині, який поширював фейки про оборонців України

Свириденко обговорила з послами при НАТО ситуацію в енергетиці та підтримку через ініціативу PURL

ПС ЗСУ: знешкоджено 92 ворожих безпілотника, є влучання ракет та БпЛА на 14 локаціях у ніч проти вівторка

ДСНС: Російські окупанти вдарили по "швидкій" у Нікополі, троє медиків поранені

РФ ударила та серйозно пошкодила енергообʼєкт ДТЕК в Одеській області

Ворог атакував енергетичну та портову інфраструктуру Одещини

Окупанти протягом доби завдали 668 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

ГУР повідомляє про активні бойові дії спецпідрозділів поблизу Покровська

США запропонували Раді Безпеки ООН створити міжнародні сили безпеки у Газі

У результаті ворожих атак на Дніпропетровщині загинула жінка, постраждали діти та дорослі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА