Інтерфакс-Україна
20:23 10.12.2024

Умєров обговорив із депутатами Європарламенту від груп Прогресивного альянсу соціалістів і демократів спільні проєкти в оборонній індустрії

1 хв читати
Умєров обговорив із депутатами Європарламенту від груп Прогресивного альянсу соціалістів і демократів спільні проєкти в оборонній індустрії

Міністр оборони України Рустем Умєров і група депутатів Європейського парламенту від фракції Прогресивного альянсу соціалістів і демократів обговорили консолідацію міжнародної підтримки, співробітництво у сфері військового виробництва та нарощування військового виробництва в Європейському Союзі, повідомляє Міністерство оборони України.

"Також обговорили напрями консолідації міжнародної підтримки України, сприяння розвитку спільних проєктів з ЄС, зокрема, між українськими та європейськими оборонними індустріями, наголосив на необхідності нарощування виробництва озброєнь у Європі, особливо систем ППО", - написав Умєров у телеграмі у вівторок.

Він відзначив рішення про надання Україні кредиту за рахунок заморожених російських активів і закликав спрямувати ці кошти на розвиток української оборонної промисловості.

"Росія намагається атакувати європейські цінності, які нас об'єднують. Тому наш спільний обов'язок - покласти край російській агресії", - заявив міністр оборони.

Голова фракції Іраче Гарсія Перес підтвердила, що підтримка України у протидії російській агресії є одним із ключових пріоритетів діяльності фракції в Європейському парламенті.

Умєров подякував депутатам за всебічну допомогу, яку ЄС надає Україні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Союзники по НАТО обговорять подальшу підтримку України, збільшення витрат на оборону та нарощування виробництва в сфері оборони - Рютте

Україна та Франція скоординували позиції перед засіданням Євроради наступного тижня

Інвестфонд SEAF розпочинає проєкти з підтримки бізнесу у Львові – мер

Удар завдано по російській РЛС в окупованому Криму та ворожому складу боєприпасів на Донбасі – Генштаб

На Черкащині частково застосовано графіки аварійних відключень е/е

Велика Британія доставить Україні цього року понад 100 тис дронів - Гілі

Двоє мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих обстрілів Нечволодівки Харківської області

Захисники України в ніч на 15 жовтня знищили або подавили 86 з 113 засобів повітряного нападу росіян

Сенат США увосьме відхилив законопроєкт республіканців щодо продовження фінансування уряду

Сили безпілотних систем уразили за добу 947 ворожих цілей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА