Інтерфакс-Україна
09:08 11.12.2024

Нацполіція проводить слідчі дії в поїздах УЗ, офісах та помешканнях фігурантів кримінального розслідування

1 хв читати
Нацполіція проводить слідчі дії в поїздах УЗ, офісах та помешканнях фігурантів кримінального розслідування
Фото: https://www.facebook.com/UA.National.Police

Оперативники та слідчі за сприяння “Укрзалізниці” проводять слідчі дії у справі щодо зловживань посадовців з міжнародними пасажирськими перевезеннями, повідомила Національна поліція у Телеграмі.

“Зранку оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, слідчі поліції Києві та працівники Солом’янської окружної прокуратури із залученням співробітників Департаменту корпоративної безпеки АТ «Укрзалізниця» проводять слідчі дії за місцями мешкання причетних до кримінальних схем службовців, в офісних приміщеннях структурного підрозділу УЗ. Окрім того, слідчі дії проходитимуть у потягах міжнародного сполучення під час їх відправлення та прибуття. Просимо пасажирів із розумінням поставитися до ситуації та сприяти правоохоронцям у виконанні ними службових обов’язків” - сказано в повідомленні Нацполіції.

Йдеться про кримінальне провадження, що розслідується за фактами зловживань групи посадових осіб одного з підрозділів “Укрзалізниці”, діяльність яких призвела до значних збитків та створення штучного дефіциту квитків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наразі невідомо, чи планує Трамп прийняти запрошення відвідати Україну

Рада спростила механізм списання військового майна

За ініціативою України 27 листопада проголошено Міжнародним днем залучення до науки заради сталого розвитку

США відмінили ще 139 грантів на суму $214 млн – Рубіо

Шлях України до НАТО незворотній і "нічого не змінилося", але членство не буде частиною мирної угоди — Рютте

КНДР постачає Росії до 260 тис. боєприпасів на місяць – ЦПД

Зеленський доручив уряду опрацювати можливість зустрічі з іноземними партнерами у форматі "промисловий Рамштайн"

Україні необхідно напрацювати механізми обмеження доступу до російського контенту – нардеп Юрчишин

Поліція Київщини спільно з СБУ викрила священнослужителя, який "приватизував" церкву та майно на понад 7 млн грн

Новий Порядок здобуття середньої освіти призведе до закриття 64 із 174 освітніх закладів Херсонщини - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА