14:17 11.12.2024

Усі громади повинні мати власні програми вшанування пам'яті загиблих Захисників та об'єкти меморіалізації до кінця 2027 року

1 хв читати

Усі територіальні громади України повинні мати власні програми вшанування пам'яті загиблих Захисників та об'єкти меморіалізації до кінця 2027 року, свідчить операційний план заходів із реалізації Стратегії ветеранської політики.

Згідно з розпорядженням уряду №1209 від 29 листопада, яким затверджено операційний план заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії ветеранської політики на період до 2030 року, Міністерство у справах ветеранів, обласні та Київська міська державні адміністрації мають розробити та затвердити методичні рекомендації щодо реалізації на рівні регіонів і територіальних громад політики увічнення та вшанування пам'яті загиблих ветеранів.

Зазначається, що до кінця 2027 року 100% територіальних громад на контрольованій території України повинні мати власну програму вшанування пам'яті та шанобливого ставлення до загиблих (померлих) ветеранів, членів родин загиблих Захисників і Захисниць України, а також власні об'єкти меморіалізації.

У документі зазначається, що до припинення або скасування воєнного стану застосовуються орієнтовні, а не контрольні індикатори виконання заходів.

Як повідомлялося, 29 листопада Кабінет Міністрів схвалив Стратегію ветеранської політики на період до 2030 року та затвердив операційний план її реалізації у 2024-2027 роках.

На початку грудня в Мінветеранів представили основні складові політики Героїв Плану внутрішньої стійкості України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Волонтери УЧХ допомагали постраждалим від атаки РФ у Києві та Запоріжжі

Голови МЗС України та Молдови обговорили енергетику, вступ до ЄС та протидію РФ

Станція метро "Лук’янівська" в Києві відновила роботу після ракетного обстрілу

Інформація про четвертого загиблого у Києві внаслідок ракетного удару не підтвердилася – військова адміністрація

ССО уразили нафтобазу в Калузькій області РФ

СБУ повідомила про підозру ексведучому телеканалів "Наш" та "NewsOne" Максу Назарову за поширення пропаганди РФ

Ощадбанк припинив роботу столичного відділення біля м.Лук'янівська після обстрілу РФ

Зеленський про обстріли Києва та Запоріжжя: усі, хто допомагає РФ, мають бути під тиском не меншим, ніж ці удари

Найближчі дні в Україні будуть теплими, у неділю на сході невеликий мокрий сніг

Ракетний удар по Києву забрав життя охоронця закладу харчування та трьох людей в мікроавтобусі – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА