Інтерфакс-Україна
17:19 12.12.2024

Зеленський обговорив із командирами бригад підготовку військових

1 хв читати
Зеленський обговорив із командирами бригад підготовку військових

Президент України Володимир Зеленський обговорив підготовку військових із командирами батальйонів і рот 65 та 118 окремих механізованих бригад і 128 окремої бригади територіальної оборони.

"Важливі деталі про якість бойової роботи, про необхідні умови для бойових результатів. Головне питання - підготовка наших військових", - написав Зеленський у телеграм-каналі у четвер.

За словами президента, необхідні зміни в навчальних центрах, а також осучаснення цієї системи.

"Має бути можливість проходити базову військову підготовку під керівництвом інструкторів бригад і командирів, з якими наші воїни будуть виконувати бойові завдання", - пояснив Зеленський.

Також він обговорив із командирами детальніше забезпечення дронами та роботу з ними.

"Є всі необхідні доручення Кабінету Міністрів та Міністерству оборони щодо закриття нагальних потреб підрозділів. Говорили і про розвиток системи протидії розвідувальним ворожим дронам. Є успішні результати, маємо їх масштабувати", - наголосив президент.

Він зазначив, що заступник голови ОП Павло Паліса перебуватиме в постійній комунікації з бойовими командирами.

"Маємо досягти максимальних результатів у всіх питаннях. Досвід бойових бригад потрібно враховувати при ухваленні рішень на всіх рівнях", - підсумував глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посольство України про заяву експрем'єра Польщі: Це спроба підірвати взаємну повагу та довіру

У Харкові відбувся установчий форум Асоціації прифронтових міст та громад

Зеленський обговорив із командирами потреби 82-ї окремої десантно-штурмової Буковинської бригади

Рада прийняла закон про Єдину інформаційну систему соціальної сфери

Міноборони Польщі: Україна зробила епохальний стрибок у розвитку дронів, ми хочемо скористатися цими знаннями

Мир має бути прийнятним для української держави та потребує сили - міністр оборони Польщі

Мін’юст спростовує інформацію про нібито витік даних українців під час тестування е-Нотаріату

Лінія безпеки Польщі проходить на лінії фронту в Україні - міністр оборони

Окупанти завдали авіаудару по Костянтинівці, загинули 5 цивільних

Суд обрав запобіжний захід екснардепу Новинському, який переховується за кордоном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА