Інтерфакс-Україна
13:20 13.12.2024

Шмигаль: Є чітке розуміння, як профінансувати дефіцит держбюджету 2025 року

1 хв читати
Шмигаль: Є чітке розуміння, як профінансувати дефіцит держбюджету 2025 року

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що в уряду є чітке розуміння, як профінансувати дефіцит державного бюджету 2025 року.

"Є чітке розуміння, як профінансувати дефіцит бюджету 2025 року", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

Зокрема, він нагадав, що поточного тижня США оголосили про надання Україні $20 млрд фінансової підтримки як частини пакета підтримки від G7 за рахунок доходів від заморожених російських активів.

"Важливо, що ці 20 млрд від США вже перераховано до фонду Світового банку, через який вони будуть доступні для України", - додав він.

Також, за його словами, уряд очікує отримати до $20 млрд від Європейського Союзу, $3,7 млрд від Канади, $3 млрд від Великої Британії і $3 млрд від Японії.

"Одночасно працюємо з МВФ. Працюємо зі Світовим банком. Продовжуємо програму Ukraine Facility. Є домовленості з іншими нашими партнерами. Все це дасть нам фінансову стійкість наступного року", - наголосив прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Дитячі літні табори в Криму можуть бути використані РФ для запобігання українським атакам по військових об'єктах окупантів – ISW

Білл Гейтс збирається витратити 99% своїх статків на благодійність

США і Росія вивчають шляхи відновлення поставок російського газу до Європи – ЗМІ

США закликають до, в ідеалі, 30-денного безумовного припинення вогню – Трамп після розмови з Зеленським

Росія не може розраховувати, що їй віддадуть територію, яку вона ще навіть не завоювала – Венс

Україна розраховує на інтеграцію своєї оборонної промисловості в європейський ОПК – Умєров

Привітали ратифікацію Верховною Радою угоди про економічне партнерство – Зеленський про телефонну розмову з Трампом

Проросійський лідер першого туру президентських виборів в Румунії хоче від України компенсації за переданий "Патріот" – ЗМІ

Президент Німеччини звинуватив Росію у поширенні історичної брехні, а США у зламі цінностей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА