Інтерфакс-Україна
16:20 13.12.2024

Унаслідок російського удару по Івано-Франківській області постраждала одна людина - ОВА

1 хв читати

Унаслідок російського удару по території Івано-Франківської області в п'ятницю, 13 грудня, відомо про одного постраждалого, повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

"Є влучання, тому що метою ворога була критична інфраструктура. Також є пошкоджені будинки. Одна людина постраждала, їй надають всю необхідну медичну допомогу, пошкодження незначні", - розповіла вона в ефірі телеканалу "Ми Україна".

Вона зазначила, що на місцях працюють комісії, які встановлюють пошкодження будинків у територіальних громадах.

Як повідомлялося, окупанти в п'ятницю завдали наймасованішої атаки по території Івано-Франківської області з моменту початку повномасштабного вторгнення, застосовували безпілотники та крилаті ракети.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровід "Центральна Азія — Центр"

Порошенко забезпечив 24 бригади Сил оборони шинами та мобільними шиномонтажами

Зеленський та прем'єр Португалії вшанували в Києві пам'ять загиблих воїнів

Поліція затримала чоловіка, який влаштував бійку у столичному метрополітені

До 32 зросла кількість постраждалих від атаки по портовій інфраструктурі Одещини – ОВА

В Україні в неділю та понеділок – без істотних опадів, місцями туман

Чоловік загинув на Харківщині через ворожий обстріл, під завалами може бути жінка

Представники США та Росії зустрінуться у Флориді для продовження переговорів щодо України – ЗМІ

Цивільний загинув через російський обстріл на Запоріжжі – ОВА

Противник посилив тиск на Дронівку, на окремих ділянках намагається форсувати Сіверський Донець – 7 корпус ДШВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА